Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

Reply to this topicStart new topic

Novi stari sajt, spreman je za fajt

V
ZboeDorcol
poruka Jul 16 2017, 10:14
Poruka #1

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 16-July 17
Član broj: 56,246

Ćao svima,

Jašemo pod (n)ovim imenom: http://design-serbia.com/

Radimo dizajn i razvoj sajtova. Posla ima sve više iz inostranstva. Ponekad se desi da imamo previše posla pa bi bilo super da nam pošaljete e-mail sa opisom struke i (poželjno) portfoliom radova. Nekad i mi znamo da outsource-ujemo biggrin.gif A PayPal je keva!

contact@design-serbia.com

Pozdravchugga!!! biggrin.gif

Boža.
Go to the top of the page

+Quote Post
luki
poruka Jul 18 2017, 21:37
Poruka #2

Grupa: Članovi
Datum reg.: 6-January 08
Član broj: 18,338

imas horizontal skrol, stavi na body overflow-x hidden. tongue.gif a efekat sa tiltujucim sekcijama bi bio lepsi kad bi sajt imao smooth scroll.

generalni utisak, kontrast izmedju shop i home strane u smislu layouta i navigacije, nije mi leglo nesto. jbg...

+Quote Post
ZboeDorcol
poruka Jul 20 2017, 09:55
Poruka #3

Hvala na ukazima biggrin.gif

No more overflow-x (Jbg zaneo sam se sa Firefoxom, tamo je radilo ok, ali sam za Chrome morao da ubacim i u html tag da bi radilo)

Sada je smooth skrolovanje rešeno, bolje je, hvala za savet biggrin.gif

Dizajn šopa je u evoluciji i biće "uklopljeniji" sa početnom stranom... fali mu ludilo biggrin.gif ali jbg, u procesu je, bitno mi je bilo da webapi radi kako treba, pa sada radim na poboljšanju dizajna i feel-a biggrin.gif

Pozz

+Quote Post
luki
poruka Jul 25 2017, 02:33
Poruka #4

Grupa: Članovi
Datum reg.: 6-January 08
Član broj: 18,338

jesi komitovao izmene, obzirom da i dalje secka, ja proverio i u ff i chrome?

+Quote Post
vili
poruka Jul 25 2017, 08:44
Poruka #5

zli poručnik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

Dizajn sajta mi je previse u flajer/liflet/dosadni-advertajzing-materijal-u-mom-postanskom-sanducetu fazonu. Nemam konkretne primedbe, ne svidja mi se ukupan utisak

+Quote Post
ZboeDorcol
poruka Jul 25 2017, 18:48
Poruka #6

CITAT (vili @ Jul 25 2017, 09:44) *
Dizajn sajta mi je previse u flajer/liflet/dosadni-advertajzing-materijal-u-mom-postanskom-sanducetu fazonu. Nemam konkretne primedbe, ne svidja mi se ukupan utisak

Sajt sluzi da prizove mala i srednja preduzeca, kao i preduzetnike iz Srbije i komsiluka. Treba da bude kao flajer, jer to klijenti najlakse razumeju. Poenta je zarada, a "ludilom od do sada nevidjenog sajta koji samo 10% ili manje ljudi razume" se ne moze doci do egzistencijalnog profita u nasoj zemlji. I treba da je "sanduce" materijal.

Pozz

+Quote Post
ZboeDorcol
poruka Jul 25 2017, 19:15
Poruka #7

CITAT (luki @ Jul 25 2017, 03:33) *
jesi komitovao izmene, obzirom da i dalje secka, ja proverio i u ff i chrome?

Pa jesam, U CHR i EDGE je ok-ish, u FF je chop-shop, moram da vidm sta je....

+Quote Post
vili
poruka Jul 28 2017, 10:25
Poruka #8

zli poručnik

Grupa: Urednici
Datum reg.: 19-January 05
Član broj: 68

@ZboeDorcol
Zato sam i napisao da nemam konkretne primedbe, vec da se meni ne svidja.
Ja sam odavno vise semanticki nastrojen po pitanju dizajna i izbegavam avangardu i "ludila" koja samo kolege dizajneri mogu da razumeju.
Po meni sajt web dizajn studija treba da bude sam po sebi portfolio, da potencijalni klijent pozeli da ima isti. Ovde naravno dolazimo do pitanja ko vam je ciljna grupa - od toga zavisi i postavka onog prethodnog. Ako su vam ciljna grupa oni koji vole flajere i liflete, onda je sve OK.
Btw, mnogi vasi radovi iz portfolija mi se vise svidjaju od vaseg licnog sajta wink.gif

P.S. U stvari, ipak imam jednu primedbu. Mrzelo me da ispitujem zasto, ali iritantno sporo mi se skroluje

+Quote Post
Alimpije1
poruka Aug 7 2017, 07:37
Poruka #9

Datum reg.: 4-April 17
Član broj: 56,048

CITAT (ZboeDorcol @ Jul 16 2017, 11:14) *
Ćao svima,

Jašemo pod (n)ovim imenom: http://design-serbia.com/

Radimo dizajn i razvoj sajtova. Posla ima sve više iz inostranstva. Ponekad se desi da imamo previše posla pa bi bilo super da nam pošaljete e-mail sa opisom struke i (poželjno) portfoliom radova. Nekad i mi znamo da outsource-ujemo biggrin.gif A PayPal je keva!

contact@design-serbia.com

Pozdravchugga!!! biggrin.gif

Boža.

Pošteno, da imam neku ozbiljnu firmu nikad nebi dao vama da mi pravite sajt.
Kakvo oko, kakve zahebancije. Blejimo po svemiru? Detinjasto.

Sajt ozbiljne firme mora delovati ozbiljno, jasno naznačeno sedište, slike firme, zaposleni, proznanja i sl.
Svakako je moje mišljenje subjektivno, ali čim počnu da mi iskaču neke sličice bežim sa tog sajta.
Ne dolazim na sajt da se igram već da pročitam šta me zanima bez ometanja.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Friday 20. October 2017 - 02:27

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.