Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

16 - broj stranica V  « < 14 15 16  
Reply to this topicStart new topic

Jeftin monitor za posao, sveti gral

V
kobayashi
poruka Jun 27 2019, 18:24
Poruka #301

Grupa: Članovi
Datum reg.: 18-September 06
Član broj: 6,377

Od tih sa spiska jedino je Samsung "običan" TN panel, ostali su IPS pa su prihvatljivi.

Međutim, i sam sam uzeo tako u outletu za upola cene monitor da mi bude sekundarni, ipak dobio IPS za manje para nego najgori TN kriš, garancija godinu dana, ali posle nekoliko godina počeo je da ostaje burn-in po levoj strani da bi nekoliko meseci nakon toga monitor stradao bez mogućnosti da se popravi (otišao panel).

S obzirom da je nov bio 200€, a taj 100€, ne znam da li sam prošao dobro ili loše, jer bi se slično možda desilo i sa novim, jer ne znam da li je taj primerak bio samo vraćen onako ili je bio popravljan (što je predugo trajalo, pa je prvi kupac uzeo nešto drugo).
Go to the top of the page

+Quote Post
Kisha
poruka Jul 3 2019, 18:18
Poruka #302

Grupa: Članovi
Datum reg.: 5-August 09
Član broj: 31,208

CITAT (kobayashi @ Jun 27 2019, 19:24) *
Od tih sa spiska jedino je Samsung "običan" TN panel, ostali su IPS pa su prihvatljivi.

Međutim, i sam sam uzeo tako u outletu za upola cene monitor da mi bude sekundarni, ipak dobio IPS za manje para nego najgori TN kriš, garancija godinu dana, ali posle nekoliko godina počeo je da ostaje burn-in po levoj strani da bi nekoliko meseci nakon toga monitor stradao bez mogućnosti da se popravi (otišao panel).

S obzirom da je nov bio 200€, a taj 100€, ne znam da li sam prošao dobro ili loše, jer bi se slično možda desilo i sa novim, jer ne znam da li je taj primerak bio samo vraćen onako ili je bio popravljan (što je predugo trajalo, pa je prvi kupac uzeo nešto drugo).

Hvala na odgovoru
Go to the top of the page

+Quote Post

16 - broj stranica V  « < 14 15 16
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Tuesday 16. July 2019 - 13:47

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.