Dobrodošli, goste ( Prijava | Registracija )

2 - broj stranica V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic

Da, da, po stoti put..., Pripreme za AF u Beogradu

V
WhiteMan
poruka Jul 3 2008, 12:04
Poruka #21

Grupa: Članovi
Datum reg.: 28-May 06
Član broj: 4,794

CITAT (Black Arrow @ Jul 3 2008, 12:25) *
Danas je ujutro izasla lista... Poslednji upisani na budzet je imao 71.98 poena. Komsija se sigurno skenjao, imao je 71.30 poena i bio je 12 mesta ispod. Bedak sad.gif

Prosle godine je granica za budzet bila 75.50 poena... Da li neko ima ideju gde mogu da pronadjem rang lista za prosle godine, cisto da malo uporedim?

Jel to sve za bg pricas?
Go to the top of the page

+Quote Post
Bukinjo
poruka Jul 3 2008, 12:17
Poruka #22

Datum reg.: 22-May 06
Član broj: 4,720

zanimljivo da je pao nivo malo...

+Quote Post
Black Arrow
poruka Jul 3 2008, 12:31
Poruka #23

Datum reg.: 19-December 06
Član broj: 8,034

Da, za AF u BG pricam...

+Quote Post
brba
poruka Jul 3 2008, 14:26
Poruka #24

Datum reg.: 12-December 07
Član broj: 17,877

A sta mislite o tome da se npr. prvo polugodiste pripremam u Somboru (posto sam ja iz tog grada) kod nekog akademskog slikara, pa da se onda pripremama na fakultetu prikljucim u januaru? Da li je to uopste moguce?

Jer, ruku na srce, 1000e nije uopste malo para, plus bi mi na putne troskove otislo jos minimum 500 evra. sleep.gif

@ Black Arrow ------> Sorry sto ti se ovako ubacujem u temu sa svojim pitanjem. Mislim da nije bilo potrebno da otvaram novu zbog ovoga.

+Quote Post
Mihailo02
poruka Jul 3 2008, 14:32
Poruka #25

Datum reg.: 2-April 08
Član broj: 20,317

Ma sve je moguce, samo je pitanje da li ce tada biti mesta! I nije u pitanju samo crtanje, mada je najvazniji deo prijemnog! Rang liste od predhodnih godina jedino da pogledate na sajtu AF, ako ih tu nema tesko cete ih naci, jedino ako ih neko cuva na kompu ili sl....

+Quote Post
brba
poruka Jul 3 2008, 14:57
Poruka #26

Datum reg.: 12-December 07
Član broj: 17,877

@ Mihailo02
znam da nije u pitanju samo crtanje, ali ostatak prijemnog se vezba kod kuce- stereometrija eventualno sa profesorom matematike, a ono zakljucivanje i razumevanje prostora ili razumes ili ne razumes- to ti niko ne moze pokazati kako se radi... Otprilike: rastavljenu kocku ili mozes da "sastavis" u glavi ili ne. Tako ja bar kontam blink.gif

+Quote Post
Black Arrow
poruka Jul 5 2008, 21:18
Poruka #27

Ono sto sam ja do sad skontao je da cu tesko da konkurisem za AF u BG. Ozbiljno razmatram opciju da se upisem na FTN u NS i to je to.

Arhitektura je arhitektura, ja je volim i mislim da velike razlike ne postoje. Jos uvek se tresem od utisaka koje sam cuo od druga na prijemnom i pripremama. Strasno. Imam samo dve reci - lova i muka.

+Quote Post
Black Arrow
poruka Jul 6 2008, 12:35
Poruka #28

Zaboravih da pitam, da li ce neko upisivati sledece godine arhitekturu u NS? I, naravno, ako neko studira ovde na tom faksu, neka iznese ukratko utiske. Hvala smile.gif

+Quote Post
anastetyc
poruka Jul 7 2008, 12:59
Poruka #29

Datum reg.: 18-May 06
Član broj: 4,675

slicno nesto

+Quote Post
modim
poruka Jul 9 2008, 19:56
Poruka #30

Grupa: Članovi 1
Datum reg.: 21-August 07
Član broj: 13,545

imam ja rezultate od prosle god Ako ti treba reci pa ti saljem

+Quote Post
Black Arrow
poruka Jul 9 2008, 20:28
Poruka #31

Rezultate sam pronasao, trebaju mi misljenja i utisci, kao sto sam napisao. Pogotovo sa priprema na FTNu.

+Quote Post
modim
poruka Jul 10 2008, 11:30
Poruka #32

Datum reg.: 21-August 07
Član broj: 13,545

Sta da ti kazem, ja sam upisao prosle god na budzetu sam, ali sam se spremao kod jedne profesorke iz moje srednje (ATS) jer nisam znao za ostale, tek sam posle cuo al mi je bilo glupo da se prebacujem kod nekog drugog, tako da ti nisam bas kompententan da ti govorim o pripremama kod ovih "poznatijih". Znam samo da na onom ubrzanom kursu (ili kako se vec zove) na AF-u obicno daju nesta slicno da se vezba sto ce biti na prijemnom. Ono sto mogu jos da ti kazem za AF u Bg-u je da su neke zadatke iz mate ponavljali evo sad vec 3-ci put, odnosno imaju 10-tak zadataka na tu temu koje su sastavili pre i samo to daju. Za ns neznam nista sad.gif . Moj savet ti je da polazes i na jednom i na drugom pa gde upadnes

+Quote Post
axe
poruka Jul 10 2008, 13:17
Poruka #33

Datum reg.: 8-July 08
Član broj: 22,384

CITAT (Black Arrow @ Jul 3 2008, 12:25) *
Danas je ujutro izasla lista... Poslednji upisani na budzet je imao 71.98 poena. Komsija se sigurno skenjao, imao je 71.30 poena i bio je 12 mesta ispod. Bedak sad.gif

Prosle godine je granica za budzet bila 75.50 poena... Da li neko ima ideju gde mogu da pronadjem rang lista za prosle godine, cisto da malo uporedim?

Nemoj da klones duhom, godina dana je sasvim ok za pripreme, a pokusaj iduce godine da konkurises i u Beogradu i u Novom Sadu, neces biti ni prvi ni poslednji. Kako ces da se jednog dana boris sa arhitektonskim azdajama ako si sad vec malodusan huh.gif ?
Nego, onaj "Lola" se zove Vojin Novakovic, ne znam ni telefon ni adresu, ali probaj na 988, a mozda ima i sajt. Cula sam i ja da je odlican. Tek sam se ukljucila u Zonu, pa zato sad i pisem, no nikad nije kasno. Srecno! rolleyes.gif

+Quote Post
Black Arrow
poruka Jul 10 2008, 19:11
Poruka #34

Nisam klonuo duhom, samo skontao da je sve isto sranje, pa rekoh da idem linijom manjeg otpora wink.gif

Inace, ne mogu da odem na polaganje i u BG i u NS, namerno su napravili da su prijemni u istom danu, da ne moze da se radi ona stara fora "ako ne upadnem na jedan, moci cu na drugi".

+Quote Post
Black Arrow
poruka Aug 18 2008, 22:59
Poruka #35

Da li neko ima ideju kada krecu pripreme za arhitekturu na FTN, kada mogu da se prijavim i ostalo?

Danas sam zvao referenta za arhitekturu i tu njihovu sluzbu, ali se niko ne javlja.

+Quote Post
ams
poruka Aug 19 2008, 09:50
Poruka #36

Datum reg.: 10-April 07
Član broj: 10,199

Prosle godine 7. oktobra. Verovatno je i ove slicno. Sluzba radi od 11-14h, zovi u to vreme.

+Quote Post
Black Arrow
poruka Aug 20 2008, 11:21
Poruka #37

Zvao sam danas, posto sam prekjuce zvao u pogresno vreme a juce ceo dan bilo zauzeto...

Pripreme krecu prve subote u oktobru, prijava nema, samo dodjes i platis, cena se jos uvek ne zna, rekli su mi da zovem oko 20. septembra.

Eto, mozda jos nekom bude koristila ova informacija.

+Quote Post
Mina!
poruka Sep 16 2008, 15:51
Poruka #38

Datum reg.: 14-September 08
Član broj: 23,682

ja sam danas bila na faksu da se raspitam za pripreme za ovu godinu i rekli su mi da dodjem sutra i da ce biti informacija o svemu....
evo ako nekom znaci informacija...

+Quote Post
arhpriprema
poruka Jan 23 2015, 17:13
Poruka #39

Datum reg.: 14-January 15
Član broj: 53,497

www.3dstudiovr.edu.rs

Priprema za polaganje prijemnog ispita za arhitekturu po najnovijem programu!!! 2015/2016 !!!

https://www.facebook.com/pripremeBgd

https://twitter.com/Arhpriprema

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Lo-fi verzija Trenutno vreme: Sunday 17. November 2019 - 08:27

Sve informacije (poruke, teme i sl.) predstavljaju stavove samo njihovih autora.
Objavljivanje informacija sa sajta u nekomercijalne svrhe moguće je samo uz navođenje URL adrese diskusije.
Za sve druge vidove distribucije potrebno je imati izričitu dozvolu administratora Dizajn Zone i/ili autora poruka.
Autorska prava za sadržaj poruke zadržava njihov autor, osim ako nije drugačije naznačeno.